Spotkanie dla nauczycieli w Kątach Wrocławskich organizowane przez Centrum Historii Zajezdnia wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich pokazało, że integracja kultury i nauki wzbogaca obie te dziedziny, otwierając nowe perspektywy i metody nauczania, które łączą wiedzę teoretyczną z kontekstem kulturowym.

Podczas wydarzenia, które miało miejsce 12 kwietnia 2024 roku w Regionalnej Izbie Pamięci w Kątach Wrocławskich, uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w programie edukacyjnym, który obejmował warsztaty prowadzone przez Centrum Historii Zajezdnia. Uczestniczyli również w aktywnościach edukacyjnych, organizowanych przez Regionalną Izbę Pamięci w Kątach Wrocławskich i mieli okazję obejrzeć wystawę „Wspólne dziedzictwo. Od Kanth do Kątów Wrocławskich”.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz naszym partnerom za współpracę i zaangażowanie. Wasza obecność i wsparcie przyczyniają się do rozwijania świadomości i edukacji w naszej społeczności.
Gokis Kąty Wrocławskie  Kąty Wrocławskie Kąty Wrocławskie gmina@wroclaw_official